730 332 383

LabHome zdobywcą tytułu DOBRA MARKA 2017

Z przyjemnością informujemy, że marka LabHome zdobyła tytuł: 

DOBRA MARKA 2017 – Jakość, Renoma, Zaufanie

w kategorii: profesjonalne testy diagnostyczne do użytku domowego

Wyróżnienie to przyznawane jest najbardziej rozwojowym i rozpoznawalnym markom obecnym na polskim rynku. W ramach Programu już po raz ósmy zostały przeprowadzone badania mające na celu określenie wartości, aktywności oraz rozpoznawalności poszczególnych brandów.

Przedmiotem analiz, dokonanych między innymi na podstawie ogólnodostępnych źródeł, objęte zostały głównie:

  • pozycja rynkowa poszczególnych marek i ich progres
  • jakość prezentowana przez dany produkt lub usługę
  • stopień zaufania konsumentów i klientów

Testy marki LabHome zostały wysoko ocenione.

Godło DOBRA MARKA 2017 jest formą podkreślenia statusu marki, która jest liderem w swojej branży oraz potwierdza najwyższą jakość produktów i usług, a także świadczy o zaufaniu odbiorców.

Od samego początku naszej działalności dążymy do zapewnienia jak najwyższej jakości świadczonych usług oraz oferowanych produktów. Prowadzimy liczne działania edukacyjne umożliwiające dostęp pacjentów do fachowej wiedzy diagnostycznej. Rozpowszechniamy wykonywanie kontrolnych badań laboratoryjnych.

ZOBACZ TEŻ: LabHome na targach medycznych MEDICA 2017

Poprzez zaopatrywanie coraz większej ilości aptek stacjonarnych oraz internetowych w testy diagnostyczne propagujemy ideę samokontroli zdrowia, która jest rozpowszechniona w krajach rozwiniętych cechujących się znacznie większym współczynnikiem wykrycia groźnych chorób we wczesnym etapie.

Uważamy, że rozpowszechnienie na polskim rynku profesjonalnych testów diagnostycznych do użytku domowego IVD jest absolutną koniecznością. Głęboko wierzymy, że swoim działaniem doprowadzimy do częściowego zredukowania występowania wielu niebezpiecznych chorób cywilizacyjnych, nowotworowych, alergologicznych, problemów z płodnością oraz uciążliwych infekcji prowadzących do wielu groźnych powikłań.

Zdobyty tytuł DOBRA MARKA 2017 utwierdza nas w przekonaniu, że idziemy właściwą drogą…

Laureatów tytułu DOBRA MARKA z roku 2017 można sprawdź tutaj

dobra marka 2017 labhome