Testy diagnostyczne LabHome na okładce magazynu “LEK W POLSCE”

Domowe testy diagnostyczne | LabHome

testy diagnostyczne LabHome na okładce lek w PolsceNiezmiernie nam miło, że nasze działania skierowane na profilaktykę, propagowanie edukacji oraz szeroka wiedza diagnostyczna zostały docenione przez redakcję czasopisma „Lek w Polsce” – magazynu tworzonego przez profesjonalistów – lekarzy, farmaceutów oraz mającego merytoryczne wsparcie w Radzie Naukowej skupiającej wybitnych polskich naukowców.

Efektem współpracy jest utworzenie działu Diagnostyka oraz opracowanie cyklu artykułów mających na celu poszerzenie horyzontów i wiedzy o tematyce wykorzystania badań point of care w samokontroli zdrowia.

Dodatkowo – zostaliśmy uhonorowani miejscem na okładce w czerwcowym wydaniu magazynu, który jest prenumerowany przez fachowców – lekarzy oraz farmaceutów, a także apteki na terenie całego kraju!

Uwarunkowania systemu ochrony zdrowia, a także trendy pokazujące silną potrzebę samokontroli zdrowia – spowodowały potrzebę wprowadzenia szerszej gamy testów diagnostycznych, dostępnych również w aptekach.

Głęboko wierzymy, że testy LabHome wpłyną pośrednio na zredukowanie występowania / poprzez wczesne wykrycie wielu niebezpiecznych chorób cywilizacyjnych, nowotworowych, alergicznych, problemów z płodnością, gospodarką hormonalną, diagnostyki wielu groźnych infekcji etc. Wierzymy również, iż staną się cennym elementem codziennej profilaktyki zdrowotnej.

Wyroby medyczne do samokontroli – dlaczego w Aptekach?

Ponieważ, apteki są łatwo dostępnymi placówkami opieki zdrowotnej. Wykorzystując unikalną pozycję farmaceuty i jego bezpośredni kontakt z pacjentem powinno się wzmocnić aktywizowanie pacjentów do działań na rzecz własnego zdrowia.

Niezmiernie ważne jest, by pacjenci zdawali sobie sprawę, że w aptekach mogą zaczerpnąć informacji nie tylko o lekach, ale również szeroko pojętej profilaktyce i dostępnych testach diagnostycznych do samokontroli.

Ogromna rola w propagowaniu wykonywania badań diagnostycznych staje się tym ważniejsza, im powszechniej uważa się, że w XXI wieku medycyna profilaktyczna w znacznej mierze wyprze dotychczas dominują terapię naprawczą – czyli model leczenia już powstałych schorzeń.

testy diagnostyczne do użytku domowego

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *