730 332 383

Zapraszamy na warsztaty „Farmaceuci dla Pacjentów”

Serdecznie zapraszamy na spotkanie szkoleniowo – warsztatowe „Farmaceuci dla Pacjentów”, które odbędzie się na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi.

Po raz pierwszy tego typu spotkanie organizowane jest zarówno dla farmaceutów, jak i samych pacjentów. Zachęcamy do zapoznania się z programem oraz uczestnictwem w tym wyjątkowym wydarzeniu, w którym bierzemy bezpośredni udział. 

Od początku swojej działaności promujemy samokontrolę oraz profilaktykę zdrowia, głównie w kontekście wykonywania badań diagnostycznych. Ich regularne wykonywanie zapobiega rozwojowi wielu groźnych chorób.

Nasza działalność wpisuje się w kanon opieki farmaceutycznej, w związku z czym zostaliśmy zaproszeni do udziału w wydarzeniu, które ma za zadanie wzmocnić wzajemną relację Pacjent – Farmaceuta.

Podczas warsztatów będzie można dowiedzieć się:
  • jak prawidłowo stosować leki
  • jak obsługiwać urządzenia dozujące i pomiarowe
  • jak korzystać z testów diagnostycznych
  • jaka jest rola farmaceuty z apteki ogólnodostępnej w sprawowaniu opieki farmaceutycznej nad Tobą, czyli Pacjentem…

ZOBACZ TEŻ: rola farmaceuty na rzecz profilaktyki zdrowia

Wykłady poprowadzą doświadczeni pracownicy naukowo-dydaktyczni Uniwersytetu Medycznego w Łodzi oraz Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Konferencja jest również niepowtarzalną okazją do zapoznania się z aktualnymi przeglądami lekowymi oraz nowoczesnymi rozwiązaniami w zakresie prowadzenia opieki farmaceutycznej – w tym diagnostyką przy użyciu testów point of care marki LabHome dostępnych w aptekach.

Farmaceuci dla pacjentów partnerzy merytoryczni20 października 2018, sobota godz. 09:00 – 17:00
Wydział Farmaceutyczny Uniwersytetu Medycznego w Łodzi ul. Muszyńskiego 1

Link do wydarzenia: farmaceuci dla pacjentów