730 332 383

o nas

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem firmy VEDALAB FRANCE – europejskiego lidera w produkcji szybkich testów diagnostycznych point of care, które są dostarczane do ponad 170 krajów na świecie.

POC European Leader

europejski lider w produkcji testów diagnostycznych POC

Testy diagnostyczne VEDALAB od 1991 roku używane są przez lekarzy, szpitale oraz laboratoria medyczne. W wyniku zapotrzebowania testy diagnostyczne zostały przystosowane do użytku domowego i wprowadzone do aptek w postaci wyrobów medycznych do samokontroli.

 

Certified Quality – EU Compliance

LabHome CE symbol & quality

Testy diagnostyczne LabHome są produkowane we Francji przez VEDALAB. Posiadają certyfikat zgodności CE0483 wydany przez jednostkę notyfikowaną MDC (Stuttgart/Niemcy) oraz certyfikat jakości ISO:13485 potwierdzający najwyższą jakość wyrobów medycznych, ich zgodność z wymaganiami prawnymi oraz bezpieczeństwo. Testy LabHome charakteryzują się pełną zgodnością z regulacjami Unii Europejskiej dotyczącymi wyrobów medycznych do samokontroli.

 

Dostawca sektora farmaceutycznego

Od wielu lat dostarczamy nasze testy wiodącym podmiotom farmaceutycznym w Polsce. Wśród naszych odbiorców znajdują się głównie hurtownie farmaceutyczne, apteki oraz Uniwersytety Medyczne.

Testy diagnostyczne LabHome od 2016 roku dostępne są w aptekach – zaufały nam już setki tysięcy osób w Polsce. Dlaczego ?

  • możliwość wykonania badania samodzielnie w czasie rzeczywistym w celu uzyskania szybkiego wyniku na poziomie laboratoryjnym
  • możliwość szybkiego wykrycia m.in choroby czy infekcji w jak najkrótszym czasie
  • niekwestionowana jakość i certyfikacja
  • możliwość nabycia produktu w aptece

 

Idea

Naszą misją jest promowanie profilaktyki, samokontroli zdrowia oraz badań diagnostycznych. Badania, poza zdrowym odżywianiem i aktywnością fizyczną powinny stać się istotnym elementem zdrowego stylu życia.  Regularne wykonywanie badań diagnostycznych zapobiega rozwojowi wielu groźnych chorób.

Testy diagnostyczne LabHome w szybki i samodzielny sposób umożliwiają:

  • wczesne wykrycie schorzeń
  • diagnostykę nieprawidłowości na polu hormonalnym
  • ocenę stanu fizjologicznego narządów
  • wykrycie problemów z płodnością
  • rozpoznanie groźnych patogenów, które zagrażają naszemu zdrowiu