730 332 383

o nas

Od 2016 roku dbamy o Wasze zdrowie ! To właśnie w tym roku testy diagnostyczne marki LabHome zostały wprowadzone do Aptek w Polsce. Od tej pory zaufało nam setki tysięcy osób, za co serdecznie dziękujemy.

Testy diagnostyczne LabHome w szybki i dokładny sposób umożliwiają:

  • wczesne rozpoznanie infekcji, głównie w przypadku dzieci
  • ocenę stanu fizjologicznego narządów
  • wykrycie problemów z płodnością
  • diagnostykę hormonów

Główne cechy:

  • możliwość wykonania badania samodzielnie w czasie rzeczywistym w celu uzyskania szybkiego wyniku na poziomie laboratoryjnym
  • możliwość wczesnego wykrycia infekcji w jak najkrótszym czasie
  • komfort badania
  • jakość i certyfikacja
  • możliwość nabycia produktu w powszechnie w aptekach

 

Certified Quality – EU Compliance

LabHome CE symbol & quality
Certyfikowane testy diagnostyczne LabHome zapewniają szybki i dokładny wynik badania. Posiadają certyfikat zgodności CE0483 wydany przez jednostkę notyfikowaną MDC (Stuttgart/Niemcy) oraz certyfikat jakości ISO:13485 potwierdzający najwyższą jakość wyrobów medycznych, ich zgodność z wymaganiami prawnymi oraz bezpieczeństwo. Testy LabHome charakteryzują się pełną zgodnością z regulacjami Unii Europejskiej dotyczącymi wyrobów medycznych do samokontroli. Są produkowane we Francji.

 

Idea

Naszą misją jest promowanie profilaktyki, samokontroli zdrowia oraz badań diagnostycznych. Badania, poza zdrowym odżywianiem i aktywnością fizyczną powinny stać się istotnym elementem zdrowego stylu życia.  Regularne wykonywanie badań diagnostycznych zapobiega rozwojowi wielu groźnych chorób.

 

Dostawca sektora farmaceutycznego

Od wielu lat dostarczamy nasze testy wiodącym podmiotom farmaceutycznym w Polsce. Wśród naszych odbiorców znajdują się hurtownie farmaceutyczne, apteki oraz Uniwersytety Medyczne.

 

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem firmy VEDALAB FRANCE – europejskiego lidera w produkcji szybkich testów diagnostycznych point of care, które są dostarczane do ponad 170 krajów na świecie.

 

POC European Leader

europejski lider w produkcji testów diagnostycznych POC

Testy diagnostyczne VEDALAB od 1991 roku używane są przez lekarzy, szpitale oraz laboratoria medyczne. W wyniku zapotrzebowania testy diagnostyczne zostały przystosowane do użytku domowego i wprowadzone do aptek w postaci wyrobów medycznych do samokontroli, które w Polsce oferowane są pod marką LabHome.