730 332 383

o nas

Od 2016 roku dbamy o Wasze zdrowie ! To właśnie wtedy testy diagnostyczne marki LabHome zostały wprowadzone do Aptek w Polsce. Od tej pory zaufało nam setki tysięcy osób, za co serdecznie dziękujemy.

 

Główne cechy, korzyści, zastosowanie

Testy diagnostyczne LabHome umożliwiają wczesne rozpoznanie bądź wykluczenie wielu częstych chorób w jak najkrótszym czasie. Zapewniając komfort badania – samodzielnie i bez wychodzenia z domu. Jest to bardzo pomocne, szczególnie w przypadku dzieci, gdy choroba / infekcja pojawia się nagle.

Testy LabHome umożliwiają podjęcie szybkich działań w przypadku uzyskania wyniku pozytywnego, co znacznie przyspiesza wizytę lekarską oraz zastosowanie leczenia. Ich wykorzystanie pomaga szybciej wyzdrowieć oraz redukuje ryzyko powikłań, jakie mogą mieć miejsce w przypadku nierozpoznanej i nieleczonej choroby.

Testy diagnostyczne LabHome w szybki i dokładny sposób umożliwiają:

  • wykonanie badania samodzielnie w czasie rzeczywistym i uzyskanie natychmiastowego wyniku
  • wczesne rozpoznanie bądź wykluczenie choroby / infekcji w jak najkrótszym czasie od wystąpienia objawów
  • ocenę stanu fizjologicznego narządów
  • wykrycie problemów z płodnością
  • diagnostykę hormonów

Testy LabHome zapewniają komfort badania, można je wykonać bez wychodzenia z domu. Najwyższa jakość i certyfikacja – produkty dostępne wyłącznie w aptekach.

 

Certified Quality – EU Compliance

LabHome CE symbol & quality
Certyfikowane testy diagnostyczne LabHome zapewniają szybki i dokładny wynik badania. Posiadają certyfikat zgodności CE0483 wydany przez jednostkę notyfikowaną MDC (Stuttgart/Niemcy) oraz certyfikat jakości ISO:13485 potwierdzający najwyższą jakość wyrobów medycznych, ich zgodność z wymaganiami prawnymi oraz bezpieczeństwo. Testy LabHome charakteryzują się pełną zgodnością z regulacjami Unii Europejskiej dotyczącymi wyrobów medycznych do samokontroli. Są produkowane we Francji.

 

Dostawca sektora farmaceutycznego

Od wielu lat dostarczamy nasze produkty wiodącym podmiotom farmaceutycznym w Polsce. Wśród naszych odbiorców znajdują się hurtownie farmaceutyczne, apteki oraz Uniwersytety Medyczne.

 

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem firmy VEDALAB FRANCE – europejskiego lidera w produkcji szybkich testów diagnostycznych point of care,  które są dostarczane do ponad 170 krajów na świecie.

 

POC European Leader

europejski lider w produkcji testów diagnostycznych POC

Testy diagnostyczne VEDALAB od 1991 roku używane są przez lekarzy, szpitale oraz laboratoria medyczne. W wyniku zapotrzebowania testy diagnostyczne zostały przystosowane do użytku domowego i wprowadzone do aptek w postaci wyrobów medycznych do samokontroli, które w Polsce oferowane są pod marką LabHome.