730 332 383

Dbamy o Wasze zdrowie od 2016 roku

Lider w promowaniu zdrowia

Za istotny wkład w rozwój samokontroli zdrowia w Polsce, najwyższą jakość produktów oraz obsługi na rynku farmaceutycznym, a także wizerunek marki zostaliśmy dwukrotnie laureatem prestiżowej nagrody Diamenty Forbes.

ZBADAJSIE Diamenty Forbes 2023ZBADAJSIE Diamenty Forbes 2024

 

 

 

Europejski Lider Point of Care

Nasze testy diagnostyczne używane są przez lekarzy, szpitale oraz laboratoria medyczne od 1991 roku. Są dystrybuowane do ponad 170 krajów na świecie. W wyniku zapotrzebowania zostały przystosowane do użytku domowego i wprowadzone do aptek w postaci wyrobów medycznych do samokontroli, które oferowane są pod marką LabHome. Jesteśmy pionierami samokontroli w Polsce. Jako pierwsza marka wprowadziliśmy do aptek test CRP oraz test na anginę (Strep A).

Certified Quality – EU Compliance

LabHome CE symbol & quality
Certyfikowane testy diagnostyczne LabHome zapewniają szybki i dokładny wynik badania. Posiadają certyfikat zgodności CE0483 wydany przez jednostkę notyfikowaną MDC (Stuttgart/Niemcy) oraz certyfikat jakości ISO:13485 potwierdzający najwyższą jakość wyrobów medycznych, ich zgodność z wymaganiami prawnymi oraz bezpieczeństwo. Testy LabHome charakteryzują się pełną zgodnością z regulacjami Unii Europejskiej dotyczącymi wyrobów medycznych do samokontroli. Są produkowane we Francji.

Dostawca sektora farmaceutycznego

Jesteśmy zaufanym partnerem rynku aptecznego w Polsce od 2016 roku. Jesteśmy dostawcą w sektorze farmaceutycznym – zaopatrujemy i świadczymy usługi dla wiodących aptek, hurtowni oraz Uniwersytetów Medycznych.

 

Główne cechy, korzyści, zastosowanie

Testy diagnostyczne LabHome zapewniają pomoc we wczesnej diagnostyce wielu chorób i infekcji. Jest to bardzo pomocne, szczególnie w przypadku dzieci, gdy infekcja (np. gardła) pojawia się nagle. Wykorzystanie szybkich testów pomaga w diagnozowaniu i redukuje ryzyko powikłań, jakie mogą mieć miejsce w przypadku nierozpoznanej i nieleczonej choroby.

Testy diagnostyczne LabHome w szybki i dokładny sposób umożliwiają:

  • wykonanie badania samodzielnie i uzyskanie szybkiego wyniku
  • wczesną diagnostykę infekcji i chorób w jak najkrótszym czasie od wystąpienia objawów
  • ocenę stanu fizjologicznego narządów
  • diagnostykę hormonów
  • wykrycie problemów z płodnością

Testy LabHome zapewniają komfort badania, można je wykonać samodzielnie bez wychodzenia z domu.
Najwyższa jakość i certyfikacja – produkty dostępne wyłącznie w aptekach!