730 332 383

Dbamy o Wasze zdrowie od 2016 roku

Główne cechy, korzyści, zastosowanie

Testy diagnostyczne LabHome zapewniają pomoc we wczesnej diagnostyce wielu chorób i infekcji. Jest to bardzo pomocne, szczególnie w przypadku dzieci, gdy infekcja (np. gardła) pojawia się nagle. Wykorzystanie szybkich testów pomaga w diagnozowaniu i redukuje ryzyko powikłań, jakie mogą mieć miejsce w przypadku nierozpoznanej i nieleczonej choroby.

Testy diagnostyczne LabHome w szybki i dokładny sposób umożliwiają:

  • wykonanie badania samodzielnie i uzyskanie szybkiego wyniku
  • wczesną diagnostykę infekcji i chorób w jak najkrótszym czasie od wystąpienia objawów
  • ocenę stanu fizjologicznego narządów
  • diagnostykę hormonów
  • wykrycie problemów z płodnością

Testy LabHome zapewniają komfort badania, można je wykonać samodzielnie bez wychodzenia z domu.
Najwyższa jakość i certyfikacja – produkty dostępne wyłącznie w aptekach!

 

Certified Quality – EU Compliance

LabHome CE symbol & quality
Certyfikowane testy diagnostyczne LabHome zapewniają szybki i dokładny wynik badania. Posiadają certyfikat zgodności CE0483 wydany przez jednostkę notyfikowaną MDC (Stuttgart/Niemcy) oraz certyfikat jakości ISO:13485 potwierdzający najwyższą jakość wyrobów medycznych, ich zgodność z wymaganiami prawnymi oraz bezpieczeństwo. Testy LabHome charakteryzują się pełną zgodnością z regulacjami Unii Europejskiej dotyczącymi wyrobów medycznych do samokontroli. Są produkowane we Francji.

 

Dostawca sektora farmaceutycznego

Od 2016 roku zaopatrujemy wiodące podmioty farmaceutyczne w testy diagnostyczne do samodzielnego wykonania. Wśród naszych odbiorców znajdują się apteki, hurtownie farmaceutyczne oraz Uniwersytety Medyczne.

 

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem firmy VEDALAB FRANCE – europejskiego lidera w produkcji szybkich testów diagnostycznych point of care,  które są dostarczane do ponad 170 krajów na świecie.

 

POC European Leader

Testy diagnostyczne VEDALAB od 1991 roku używane są przez lekarzy, szpitale oraz laboratoria medyczne. W wyniku zapotrzebowania testy diagnostyczne zostały przystosowane do użytku domowego i wprowadzone do aptek w postaci wyrobów medycznych do samokontroli, które w Polsce oferowane są pod marką LabHome.