LabHome na targach medycznych MEDICA Dusseldorf 2017

Domowe testy diagnostyczne | LabHome

Targi medyczne

MEDICA 2017 – Where Healthcare is going?

Jako  przedstawiciele marki LabHome wzięliśmy udział w międzynarodowych targach medycznych MEDICA 2017 EXPO, które odbyły się w Niemczech w MESSE oraz ESPRIT Arena w Dusseldorfie w dniach od 13 do 17 Listopada.

W targach wzięło udział ponad 120 tysięcy uczestników z całego świata, którzy podobnie jak my mieli okazję do zapoznania się z najnowszymi trendami w zakresie wyrobów medycznych prezentowanych przez ponad 5 tysięcy wystawców ze 120 krajów.

LabHome targi medyczne MEDICA 2017

Podczas licznych konferencji oraz forów medycznych, na których prelegentami byli lekarze, diagności oraz wszelki personel medyczny – prezentowane były najnowsze doniesienia naukowe, rekomendacje oraz technologie. Nie zabrakło również osób reprezentujących pion zarządzania placówkami medycznymi oraz instytucjami.

Celem targów było zintegrowanie wiedzy, wymiana doświadczeń oraz nawiązanie relacji handlowych i współpracy pomiędzy podmiotami. Targi w Dusseldorfie znane są z tego, że przynoszą najświeższe naukowe innowacje, produkty i urządzenia najwyższej jakości, które kształtują trendy w medycynie. Są jednymi z największych na świecie.

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *