730 332 383

Test SwimCount został wyróżniony przez profesjonalistów oraz rodziców

Dwa prestiżowe wyróżnienia dla SwimCount to nie przypadek! Rewolucyjny test płodności dla mężczyzn został doceniony przez profesjonalistów i rodziców.

test na płodnośćTest SwimCount zbiera liczne pozytywne recenzje. Zarówno ze strony środowisk medycznych jak również użytkowników domowych.

Maternity & infant Awards 2017 – głos rodziców! SwimCount nominowany w kategorii „Najlepszy w płodności”.

Od rodziców, dla rodziców taki cel i hasło przewodnie przyświeca konkursowi, który od 10 lat nagradza, wybrane głosami czytelników, najlepsze produkty związane z planowaniem ciąży i posiadaniem dziecka.

Wyróżnienie w konkursie Maternity & infant Awards jest niezwykle cenne, ponieważ nominacja pochodzi od samych rodziców. Tak więc testowanie produktów i rozstrzygnięcie konkursu pozostaje w rękach tych, którzy sami doświadczyli tematu badania nasienia i czasem trudnej drogi do rodzicielstwa.

Maternity & infant Awards SwimCount

American Society For Reproductive Medicine (ASRM) – SwimCount w obiektywie specjalistów leczenia niepłodności!

Z przyjemnością informujemy, że test SwimCount zostanie przedstawiony na zbliżającym się Kongresie Naukowym specjalistów z Amerykańskiego Stowarzyszenia Medycyny Rozrodu.

Stanowi to ogromne wyróżnienie,  ponieważ ASRM jest niezależną organizacja non profit zrzeszającą kilka tysięcy lekarzy, embriologów, pielęgniarek, personelu laboratoryjnego, a także innych specjalistów z dziedziny medycyny reprodukcyjnej z ponad 100 krajów na całym świecie!

ASMR współpracuje również z Polskim Towarzystwem Medycyny Rozrodu i Embriologii, zrzeszającym specjalistów tworzących zespoły w ośrodkach medycyny rozrodu na terenie całego kraju. Stowarzyszenie ASMR w swoich działaniach wyznacza standardy medyczne dla specjalistów i opracowuje zalecenia oraz rekomendacje stosowane w dziedzinie medycyny reprodukcyjnej.

ZOBACZ TEŻ: test SwimCount w uznanym piśmie „Andrology”

ASMR działa aktywnie również na rzecz samych pacjentów, promując i prowadząc kampanie edukacyjne o problemie niepłodności – skierowane bezpośrednio do społeczeństwa.

American Society For Reproductive Medicine SwimCount

Jak działa test SwimCount? Jak wykonać badanie jakości nasienia?

ZAMÓW ONLINE TEST NA PŁODNOŚĆ DLA MĘŻCZYZN