Test płodności dla mężczyzn SwimCount został wyróżniony przez profesjonalistów oraz rodziców

Domowe testy diagnostyczne | LabHome

Dwa prestiżowe wyróżnienia dla SwimCount to nie przypadek! Rewolucyjny, domowy test płodności dla mężczyzn został doceniony przez profesjonalistów i rodziców.

test na płodność dla mężczyzn SwimCountNiezmiernie nam miło poinformować, że test jakości nasienia SwimCount zbiera pozytywne recenzje. Zarówno wśród środowisk medycznych jak i tych, którzy mieli okazję skorzystać z domowego testu jakości nasienia.

Maternity & infant Awards 2017 – głos rodziców! SwimCount nominowany w kategorii “Najlepszy w płodności”

Od rodziców, dla rodziców taki cel i hasło przewodnie przyświeca konkursowi, który od 10 lat nagradza, wybrane głosami czytelników, najlepsze produkty związane z planowaniem ciąży i posiadaniem dziecka.

Wyróżnienie w konkursie Maternity & infant Awards jest niezwykle cenne, ponieważ nominacja pochodzi od samych rodziców. Tak więc testowanie produktów i rozstrzygnięcie konkursu pozostaje w rękach tych, którzy sami doświadczyli tematu badania nasienia i czasem trudnej drogi do rodzicielstwa.

Maternity & infant Awards SwimCount

American Society For Reproductive Medicine (ASRM) – SwimCount w obiektywie specjalistów leczenia niepłodności!

Z przyjemnością informujemy, że test SwimCount zostanie przedstawiony na zbliżającym się Kongresie Naukowym specjalistów z Amerykańskiego Stowarzyszenia Medycyny Rozrodu.

Stanowi to ogromne wyróżnienie,  ponieważ ASRM jest niezależną organizacja non profit zrzeszającą kilka tysięcy lekarzy, embriologów, pielęgniarek, personelu laboratoryjnego, a także innych specjalistów z dziedziny medycyny reprodukcyjnej z ponad 100 krajów na całym świecie!

ASMR współpracuje również z Polskim Towarzystwem Medycyny Rozrodu i Embriologii, zrzeszającym specjalistów tworzących zespoły w ośrodkach medycyny rozrodu na terenie całego kraju.

Stowarzyszenie ASMR w swoich działaniach wyznacza standardy medyczne dla specjalistów i opracowuje zalecenia oraz rekomendacje stosowane w dziedzinie medycyny reprodukcyjnej.

ASMR działa aktywnie również na rzecz samych pacjentów, promując i prowadząc kampanie edukacyjne o problemie niepłodności – skierowane bezpośrednio do społeczeństwa.

American Society For Reproductive Medicine SwimCount

Jak działa test SwimCount? Jak wykonać badanie jakości nasienia?

Chcesz wykonać badanie jakości nasienia – test na płodność dla mężczyzn? Wybierz SwimCount

ZAMÓW ONLINE

Test na płodność dla mężczyzn

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *