730 332 383

Test SwimCount został wyróżniony przez profesjonalistów oraz rodziców

Domowe testy diagnostyczne LabHome | Samokontrola zdrowia

Dwa prestiżowe wyróżnienia dla SwimCount to nie przypadek! Rewolucyjny test płodności dla mężczyzn został doceniony przez profesjonalistów i rodziców.

test na płodnośćTest SwimCount zbiera liczne pozytywne recenzje. Zarówno ze strony środowisk medycznych jak również użytkowników domowych.

Maternity & infant Awards 2017 – głos rodziców! SwimCount nominowany w kategorii “Najlepszy w płodności”.

Od rodziców, dla rodziców taki cel i hasło przewodnie przyświeca konkursowi, który od 10 lat nagradza, wybrane głosami czytelników, najlepsze produkty związane z planowaniem ciąży i posiadaniem dziecka.

Wyróżnienie w konkursie Maternity & infant Awards jest niezwykle cenne, ponieważ nominacja pochodzi od samych rodziców. Tak więc testowanie produktów i rozstrzygnięcie konkursu pozostaje w rękach tych, którzy sami doświadczyli tematu badania nasienia i czasem trudnej drogi do rodzicielstwa.

Maternity & infant Awards SwimCount

American Society For Reproductive Medicine (ASRM) – SwimCount w obiektywie specjalistów leczenia niepłodności!

Z przyjemnością informujemy, że test SwimCount zostanie przedstawiony na zbliżającym się Kongresie Naukowym specjalistów z Amerykańskiego Stowarzyszenia Medycyny Rozrodu.

Stanowi to ogromne wyróżnienie,  ponieważ ASRM jest niezależną organizacja non profit zrzeszającą kilka tysięcy lekarzy, embriologów, pielęgniarek, personelu laboratoryjnego, a także innych specjalistów z dziedziny medycyny reprodukcyjnej z ponad 100 krajów na całym świecie!

ASMR współpracuje również z Polskim Towarzystwem Medycyny Rozrodu i Embriologii, zrzeszającym specjalistów tworzących zespoły w ośrodkach medycyny rozrodu na terenie całego kraju. Stowarzyszenie ASMR w swoich działaniach wyznacza standardy medyczne dla specjalistów i opracowuje zalecenia oraz rekomendacje stosowane w dziedzinie medycyny reprodukcyjnej.

ZOBACZ TEŻ: test SwimCount w uznanym piśmie “Andrology”

ASMR działa aktywnie również na rzecz samych pacjentów, promując i prowadząc kampanie edukacyjne o problemie niepłodności – skierowane bezpośrednio do społeczeństwa.

American Society For Reproductive Medicine SwimCount

Jak działa test SwimCount? Jak wykonać badanie jakości nasienia?

ZAMÓW ONLINE TEST NA PŁODNOŚĆ DLA MĘŻCZYZN

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *